czwartek, 27 października 2011

Do wygrania dwa zestawy do mezoterapii igłowej

Kolejne atrakcyjne nagrody tym razem przeznaczone są dla zwycięzców konkursów: najlepsza stylizacja pin-up i najlepszy tatuaż w kategorii kompozycja damska.


Profesjonalne zestawy do mezoterapii igłowej ufundowane zostały przez firmę Genoscope, która będzie miała także swój boks na imprezie Body Art Convention.
Zestawy składają się z:
* kremu Serum Colostrum 2h (cena 590 zł)
* balsamu do pielęgnacji ciała Serum Colostrum 2h (cena 420 zł)

* urządzenia Derma Roller z tytanowymi igłami (cena 100 zł)
Linia Serum Colostrum 2h to ekskluzywna i profesjonalna linia kosmetyków, które powodują regres oznak starzenia się skóry poprzez jej naturalną regenerację na poziomie komórkowym, a także poprawiają jędrność nawilżenie i odżywienie głębokich warstw skóry. Jest to linia, która dotychczas była stosowana tylko w renomowanych gabinetach kosmetycznych, klinikach chirurgii plastycznej i klinikach medycyny estetycznej.
Derma Roller to specjalistyczne, nowoczesne do pielęgnacji skóry wyposażone w ruchomy wałek z 200 cieniutkimi igiełkami. Urządzenie wykonuje mikrokanaliki, którymi do skóry dostarczane są substancje aktywne. Otwory powstające przy terapii ułatwiają dopływ stosowanych preparatów linii Serum Colostrum 2h, dzięki czemu niższe poziomy skóry chłoną cenne składniki odżywcze.
Zabiegi stosuje się na twarz i ciało.

JAK POWINIEN PRZEBIEGAĆ ZABIEG Z WYKORZYSTANIEM DERMA ROLLER
1.Dobieramy Derma Roller z właściwą długością igieł do określonego obszaru skóry, który ma być poddany zabiegowi  ( mleczko SC2H+Roller igły 1,0 mm – ciało; krem SC2H +Rroller igły 0,2 mm – twarz i okolice)
2.Zawsze przed użyciem dezynfekuj Derma Roller.
3.W razie potrzeby zastosuj środek znieczulający EMLA
4.Zmyj środek znieczulający gdy już zadziała
5.Zastosuj żel, olejek, ampułkę  do danego obszaru skóry
6.Poruszaj Derma Roller tam i z powrotem poziomo i pionowo, oraz po przekątnej co najmniej 4-5 razy w obszarze terapii. ( cały proces powinien zajmować nie dłużej jak 10 minut )
7.Zastosuj krem, maść, balsam do danego obszaru skóry
Spłucz zastosowany preparat przy użyciu wody ( w przypadku kremu, balsamu , olejku można wmasować w skórę pozostałości produktu )

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz