czwartek, 10 listopada 2011

Nagrody w konkursach – jest o co walczyć!

Nagrody w konkursach na najlepsze tatuaże ufundowały firmy Ars Tattoo, Workhouse, TattooMe, Granda i Genoscope.

Nagrodami we wszystkich konkursach na najlepsze tatuaże będą oryginalne statuetki wykonane przez firmę TattooMe.


Nagrodami w konkursie na najlepszy tatuaż pierwszego dnia i najlepszy tatuaż drugiego dnia są maszynki do tatuażu ufundowane przez firmę Workhouse. Zwycięzcy pierwszych miejsc w tych konkurencjach będą mieli możliwość wybrać sobie z asortymentu Workhouse jedną dowolną firmową maszynkę.

Nagrody w konkursie na najlepszy tatuaż warszawski ufundowała firma Ars Tattoo. Sa to bony do wykorzystania w sklepie Ars Tattoo, odpowiednio: 600 zł za 1 miejsce, 400 zł za 2 miejsce i 200 zł za 3 miejsce. Dodatkowo wygrani zostaną obdarzeni gadżetami tejże firmy.
Mało tego, zwycięzca pierwszego miejsca w tymże konkursie dostanie też koszulę od odzieżowej firmy Granda. Do wyboru – niezniszczalny workshirt męski lub koszula damska w stylu pin-up.


Z kolei w konkurencji kompozycja damska, osoba, która zgarnie pierwsze miejsce, otrzyma profesjonalny zestaw do mezoterapii igłowej ufundowany przez firmę Genoscope. Warty ponad tysiąc złotych zestaw składa się z: kremu Serum Colostrum 2h, balsamu do pielęgnacji ciała Serum Colostrum 2h oraz urządzenia Derma Roller z tytanowymi igłami.Zapraszamy do rywalizacji!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz