środa, 23 listopada 2011

Podziękowania dla fundatorów nagród na Body Art Convention

Mimo że pierwsza edycja Body Art Convention za nami, echa imprezy nadal niosą się po całej Polsce. Dlatego jeszcze raz chcieliśmy podziękować firmom, które ufundowały nagrody w konkursach na najlepsze tatuaże. Szacunek dla firm: ARS TATTOO, WORKHOUSE, GENOSCOPE, GRANDA i TATTOOME.

Nagrodami w konkursie na najlepszy tatuaż pierwszego dnia i najlepszy tatuaż drugiego dnia były maszynki do tatuażu ufundowane przez firmę WORKHOUSE. Zwycięzcy pierwszych miejsc w tych konkurencjach mieli możliwość wybrać sobie z asortymentu Workhouse jedną dowolną firmową maszynkę.

Nagrody w konkursie na najlepszy tatuaż warszawski ufundowała firma ARS TATTOO. Były to bony do wykorzystania w sklepie Ars Tattoo, odpowiednio: 600 zł za 1 miejsce, 400 zł za 2 miejsce i 200 zł za 3 miejsce. Dodatkowo wygrani zostali obdarzeni gadżetami tejże firmy.
Mało tego, zwycięzca pierwszego miejsca w tymże konkursie dostał też koszulę od odzieżowej firmy GRANDA.

Z kolei w konkurencji kompozycja damska, osoba, która zgarnęła pierwsze miejsce, otrzymała profesjonalny zestaw do mezoterapii igłowej ufundowany przez firmę GENOSCOPE. Warty ponad tysiąc złotych zestaw składa się z: kremu Serum Colostrum 2h, balsamu do pielęgnacji ciała Serum Colostrum 2h oraz urządzenia Derma Roller z tytanowymi igłami.

Nagrodami we wszystkich konkursach na najlepsze tatuaże były statuetki wykonane przez firmę TATTOOME.

Zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy, a sponsorom dziękujemy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz